fbpx

eryk

06 kwietnia 2020

Brak komentarzy

Start Kwiaciarnia

Kwiaty na koronowirusa

Kwiaty na koronowirusa

Zapach kwiatów niedocenianym sposobem na diagnozowanie objawów zakażenia koronawirusem.

Zakażenie wirusem COVID-19 powoduje chorobę układu oddechowego podobną do grypy, z objawami takimi jak kaszel, gorączka, a w cięższych przypadkach – trudności z oddychaniem. Ostatnio coraz częściej pojawiają się dodatkowo objawy zaburzenia w powonieniu.

Nie jest łatwo o test umożliwiającą wykrycie koronawirusa SARS-CoV-2 w organizmie. Pozostaje obserwacja wymienionych powyżej objawów i szybka reakcja. Tak więc warto mieć pod ręką termometr i piękny bukiet pachnących kwiatów. 

Żeby kontrolować swój stan zdrowia, najlepiej mierzyć temperaturę zawsze o tej samej porze dnia. O gorączce mówimy, kiedy ciepłota ciała wynosi 38°C. Aby obserwować zaburzenia w powonieniu warto kilka razy dziennie powąchać zapach kwiatów 

Tak więc od dzisiaj należy mieć pod ręką termometr i pachnące kwiaty – obowiązkowo.

A teraz prosimy o podpowiedzi – jakie kwiaty cięte mają według Ciebie najbardziej intensywny zapach? Sugestie piszcie w komentarzach.

Pewnie wkrótce pojawi się na nie moda, gdyż oprócz swojego naturalnego piękna ich zapach może okazać się przydatny w diagnostyce medycznej. Na podstawie Waszych sugestii przygotujemy taki mega pachnący bukiet. To będzie hit tej wiosny.  Pomożecie?

Bukiet pachnących kwiatów łatwo zamówisz w naszej eKwiaciarni, a my chętnie i bezpiecznie dowieziemy pod drzwi.

http://www.kwiatyzprzeslaniem.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.